A Cinderella Story…

Bizim tanımlamamızla Bir Kül Kedisi Masalı…

Konusu hakkında bilgi vermeden önce seneler önce seyrettiğim ve ara ara seyretmekten keyif aldığım filmler arasında ilk sıralardadır. Aslında bunun en temel sebeplerinden ilki başrol oyuncularının her ikisininde tüm filmleri seyretmiş olmam ve onların hem kendilerini hem de oyunculuklarını da beğeniyor olmam. ( bkz: Hilary Duff , Chad Michael Murray )

İkinci temel sebep ise okul zamanında olan bu türlü aşklara farklı bir bağım var sanırım bunu hiç tadamamdan kaynaklanan hep bir özlemlik durum meselesi vesilesidir aslında ! hep güzeldir onlar bir saflık vardır doğallık ! Aranıp ta bulunamayan öylece olağan olan ! sanırım ben bunu seviyorum.

Tabi yurdum insanı olarak bizler de böyle durumlar olası dışı bir durumdur. Eh tabi bunda bir çok sebep sunulabilir ama en göze çarpan biraz kültür ve birazda yaşam tarzından kaynaklanan bir seçim tarzı olmasıdır gördüğümce…

Neyse çok uzatmadan kısaca bir anlatımla,  linki  sizlere paylaşayım. Gülümserken  beni anımsa ! Mutlu seyirler…

http://www.imdb.com/title/tt0356470/

 

Filmin Özeti:

Samantha Montgomery babasını çocukken kaybetmiştir. Üvey annesi ve üvey kardeşleri ile birlikte yaşayan Samantha, okulda da popüler bir öğrenci değildir. Okulun zengin ve gözde öğrencilerinden Austin Ames ile duygusal bir yakınlaşma yaşayan Samantha, bu durumu gizlemek zorundadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>