Bıçak Sırtı – Under The Knife

Bıçak Sırtı – Under The Knife

Tess Gerritsen’a ait olan, Rizzoli/Isles serisinden bağımsızdır. Her zaman ki kendine has anlatımı ile yine kendine hayran bırakmıştır.

Hangisi daha korkunç?

Bıçak Sırtı - Under The Knife

Bıçak Sırtı – Under The Knife

Sevdiğiniz birini mi kaybetmek, yoksa uğruna her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunuz hayallerinizi mi?

İçerik Hakkında

Mesleğinin henüz başlarında, genç bir doktor olmasına rağmen başarılarla dolu, kusursuz bir sicile sahip olan Kate, en son girdiği ameliyattan hem sevdiği bir insanı hem de gelecek hayallerini masada bırakarak çıkar. Sorunsuz olması beklenen ameliyat, anlaşılmaz bir şekilde tam bir kâbusa dönüşmüştür ve önce hastanın yakınları, sonra da hastane yönetimi bu kâbustan Katei sorumlu tutmaktadır. Öte yandan, bütün bunlardan habersiz ortaya çıkan bir katil, elinde bir liste, hastane personelini teker teker avlamaya başlar ve onu gören, elinden kurtulan tek insan olarak Kate bu listenin en tepesinde yer almaktadır.Bütün oklar ona çevrilmişken, bütün deliller ve zaman onun aleyhine işlerken Kate, hem ensesinde nefesini hissettiği acımasız bir katilden kaçmak hem de kaybetmeye mahkum göründüğü bir davayı çözüme ulaştırmak zorundadır.

Arka Kapak

“Gerilim, macera ve tutkunun harika bir karışımı.”
Romantic Times

“Tess Gerritsen hepimizin başucu yazarlarından biri.”
Stephen King

“Gerritsenin romanlarında bağımlılık yaratan bir şeyler var… Gözlerinizi sayfadan ayıramıyorsunuz; akıp gidiyor. Vakit gece yarısını geçip sabaha dönmesine, içinizin ürpermesine, tüylerinizin diken diken olmasına aldırmadan okuyorsunuz.”
Maine Sunday Telegram

“Gerritsen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak bir roman… Yeni okurların bu heyecanı keşfetmesi için iyi bir fırsat.”
Booklist

“Sizi her zaman soluksuz bırakmayı başaran Tess Gerritsenden muhteşem bir roman.”
The Philadelphia Inquirer

Yayınlanma Tarihi : 1990 ( Baskı 2011 – Türkiye )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir